o firmie
 części
 złomowanie
 pomoc
 drogowa

 recykling
 dojazd
 kontakt

OFERTA

Skup samochodów powypadkowych (możliwość odbioru własnym transportem).   Wydawanie zaświadczeń do wyrejestrowania pojazdów.   Sprzedaż części regenerowanych, nowych, materiałów ekspoatacyjnych, do samochodów polskich i zagranicznych (istnieje możliwość montażu zakupionych części).

Magazyn części Stacja demontażu "CADILAK" należy do ogólnopolskiego systemu utylizacji samochodów ARES. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii informatycznych odnalezienie potrzebnych części do Państwa samochodu nie stanowi już problemu.

Dla Wygody klientów system udostępniony został w internecie dzieki czemu aby zakupić części nie trzeba nawet wychodzić z domu. Po wybraniu części i skontaktowaniu się z naszym konsultantem (poprzez e-mail lub telefonicznie), zostaną pod wskazany adres wysłane zdjęcia i opis wybranego elementu.

Jeżeli część znajduje się na magazynie w oddalonej części kraju zostanie ona dostarczona do najbliższej lub wybranej przez Państwa stacji należącej do ARES.

Dzieki zastosowaniu systemu ARES mamy możliwość natychmiastowej rezerwacji potrzebnej części w kilkunastu stacjach demontażu pojazdów w całej Polsce oraz dostaczeniu jej Państwu w ciągu 24 godzin.


Znajdź części do swojego samochodu!